Béčko si vychutnalo Úpici

6. kolem pokračovala královéhradecká 1. A třída. Béčko se s vědomím, že prohra by jej uvrhla až ke dnu, nechtělo spoléhat na cizí pomoc a postavilo maximální sestavu už i s Kristýnou Voráčkovou. Již začátek zápasu napověděl, jak se utkání bude nejspíš vyvíjet, Honza Šmidrkal za necelou hodinu smetl Jiřího Adama 6:2 a 6:1, Kristýna Voráčková zvítězila nad Andreou Žáčkovou 7:5 a 6:1, podobně jako packá druhá dáma, Petra Kracíková, jež jasně porazila Ivu Kábrtovou 6:3 a 6:2. Po dvou a půl hodinách tvrdého boje padl packý bojovník Martin Erban, když po vyhraném prvním setu a velmi vyrovnaném druhém ten třetí prostě neodehrál dle svých představ a podlehl Liboru Tommovi 7:6, 3:6 a 1:6. Prakticky najednou dohrály svá utkání packá trojka a čtyřka. Milan Stránský potvrdil dobrou formu výsledkem 6:4 a 6:4 nad Petrem Antošem, Pavel Krause po vyrovnaném prvním setu dokonce nadělil soupeři Luboši Gruntovi kanára (6:4 a 6:0). Po dvouhrách tedy 5:1 a o vítězi nebylo pochyb. Pačáci si čtyřhry užili a v pohodě ovládli i tuto disciplínu, duo Šmidrkal-Erban sežehlo tandem Adam-Tomm 6:2 a 6:0, dvojice Stránský-Krause také nadělovala (6:0 a 6:3 nad párem Antoš-Grunt). Poslední bod přinesla dámská čtyřhra, packá děvčata Voráčková s Kracíkovou si poradila s hostujícími Žáčkovou s Kábrtovou 6:1 a 6:4. Na body tedy 8:1 a jestli novopačtí vyhrají i příští zápas proti Náchodu, záchrana již bude definitivní.