Dorost smolně druhý

Tenis Nová Paka – mírně hořkou příchuť má konečné druhé místo v nejvyšší soutěži Východočeské oblasti – SYNOT TIP TOUR pro družstvo dorostu. Vítěze soutěže určilo až celkové skóre. O vysněný postup na finálový turnaj Mistrovství ČR připravilo družstvo zranění čtvrtého dorostence, jehož absenci se v průběhu sezóny nepodařilo nahradit.

Jedinou a nejtěsnější prohru 4-5 přineslo klání s TC Nové Město nad Metují A, jinak byli mladí tenisté přes citelné oslabení bezchybní a porazili TCV Pardubice 6-3, TO SK Žamberk A 6-3, celkového vítěze LTC Pardubice 5-4, TK Ústí nad Orlicí 6-3, TK Tenis Centrum Hradec Králové A 6-3 a TK VČE Hradec Králové A 8-1. O vynikající výsledek se zasloužili v celé soutěži neporažený Daniel Knoflíček (hostující z Tesly Pardubice), Patrik Matouš, Jan Šmidrkal, Gabriela Tilkeridisová (hostující z TK Pernštýn 1897 Pardubice), Tereza Janatová, Veronika Buřičová (hostující z TK Neridé), Petra Krausová, Kristýna Voráčková, Štěpán Šec a Tomáš a Lukáš Holíkovi. Kapitány byli Bedřich Matouš a Libor Buřič.