Dospělí v čele tabulky

Tenis Nová Paka – Po třech odehraných utkáních se drží družstvo dospělých A na prvním místě tabulky královehradecké krajské soutěže I. třídy. Po výhrách nad TK Turnov 8-1 (bodovali Krause J., Erban, Matouš P., Řehák, Voráčková, Krausová, Voráčková – Krausová a Krause – Matouš), TK Semily 6-3 (bodovali Erban, Voráčková, Krausová, Matouš, Voráčková – Krausová a Krause – Matouš), sehráli domácí dramatické utkání s Baníkem Žacléř, kdy je od celkové porážky dělily pouhé dva míče v rozhodující čtyřhře. Na důležitém vítězství se podíleli Krause, Erban, Voráčková, Erban – Řehák a Krause – Matouš.

 Záložní tým si zatím vede v královehradecké krajské soutěži II. třídy se střídavými úspěchy. Po porážce v historicky prvním novopackém tenisovém derby s Tenis Centrum 2-7 (bodovali Holda a Janata O. – Hakl), zvítězilo družstvo v Dolní Branné nad TK RATSAM 7-2 (body Stránský, Janata O., Janatová T., Janatová H., Janatová – Janatová, Stránský – Janata O. a Petrásek – Hakl). V posledním kole podlehli tenisté TJ Lázně Bělohrad B 3-6 (bodovali Janata O., Janatová H. a Hakl – Petrásek). O tomto víkendu zajíždí první tým do Jičína k utkání s místní rezervou a B tým hraje v domácím prostředí s TK Lomnice nad Popelkou.

 

Tenis Nová Paka – dospělí A, zleva: Jakub Krause, Patrik Matouš, Kristýna Voráčková, Martin Erban a Aleš Řehák. Chybějí Petra Krausová a Lucie Houdková.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.