Mezi babytenisty nejlepší Klacek

8. července se do Nové Paky sjelo šestnáct dětí, aby se zúčastnilo turnaje babytenistů. Této věková kategorie se účastní tenisté ve věku osmi a devíti let a je specifická tím, že umožňuje vzájemné souboje obou pohlaví. V turnaji zvítězil Tadeáš Klacek z Lokomotivy Trutnov po nejtěsnější výhře nad Denisem Majerou z TC Dvůr Králové. Třetí místa obsadil domácí Michal Krotký, těsně pod stupni vítězů skončil František Novotný z TJ Lázně Bělohrad. Ve finále soutěže útěchy porazil Ondřej Lojka z LTC Beroun Jakuba Havelku z Lokomotivy Trutnov. Z domácích hráčů mile překvapili Štěpán Kracík pátým místem a Marek Šulc, který skončil desátý. Novopacká jednička Michal Krotký si jedinou slabou chvilku v turnaji vybral v semifinále, kde podlehl pozdějšímu vítězi. Poděkování za bezproblémovou organizaci patří Mgr. Ladislavu Janatovi a rodičům domácích tenistů. Výsledky – semifinále: Majera – Novotný 4:2, Klacek – Krotký 4:0; o 3. místo: Krotký – Novotný 4:1; finále: Klacek – Majera 4:3; finále útěchy: Lojka – Havelka 4:3. Více fotografií z turnaje najdete zde.