Poslední smeč 2016

Víkend 24. – 25. září 2016 byl termínem konání rozlučkových turnajů s oddílovou sezónou. V sobotu měli dostaveníčko dospělí, v neděli se sešla mládež.

V sobotním měření dvojic zvítězil pár Eduard Bark – Lukáš Jebavý po dramatickém finále proti „výborové“ dvojici Petr Holda – Milan Stránský.

V neděli se o medaile hrálo v kategoriích tenis a mini tenis. Mezi staršími tenisty nenašel přemožitele Jakub Vondrák, který ve finále zdolal Vadima Voltra. Třetí skončil Šimon Karlovský po výhře nad Martinou Ticháčkovou. V kategorii mini tenisu zvítězil Marek Šulc před Štěpánem Kracíkem a Eliškou Fojtovou.  

Účastníci poslední smeče dospělých 

Horní řada zleva: P. Karlovský, P. Krause, L. Jebavý, E. Bark, J. Dlabola, J. Krause, J. Stuchlík,. J. Šmidrkal, T. Špic a M. Erban

Dolní řada zleva: R. Jebavý, Z. Slaný, P. Škvára, P. Holda, M. Stránský, M. Mikeš a J. Pospíšil  

Poslední smeč mládeže 

Horní řada zleva: E. Fojtová, M. Ticháčková, T. Kyselová, K. Ticháčková, E. Drábková, M. Kracík, V. Voltr, J. Vondrák, P. Fojt, A. Nitsche a B. Kodymová

Dolní řada zleva: Š. Karlovský, E. Poláková, P. Polák, Š. Kracík, M. Šulc, Š. Mühl, M. Šír a M. Krotký 

Fotogalerii k článku najdete zde

Příspěvek byl publikován v rubrice Poslední smeč a jeho autorem je Jan Blažek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.