Poslední smeč mládeže 2018

O den později, v neděli 30. září 2018, byla na programu Poslední smeč mládeže. Začátek akce byl sice stanoven na 9:00, ale kvůli nočnímu mrazu se nakonec začínalo na třech kurtech až v jedenáct hodin. Účastníků bylo celkem čtrnáct, kteří byli rozděleni do dvou věkových kategorií – „starší“ a babytenis. Starší hráli v jedné skupině o šesti hráčích systémem každý s každým, babytenisté byli rozděleni do dvou skupin po čtyřech tenistech a z každé skupiny postupovali dva nejlepší do semifinále. O vítězi mezi staršími hráči rozhodla minitabulka ze vzájemných zápasů, když díky nejlepšímu skóre zvítězil Matěj Kracík před Terezou Kyselovou a Janem Řehořkem. Mezi mladšími oplatil ve finále Marek Šulc porážku ze skupiny Štěpánu Kracíkovi výsledkem 6:4, souboj o třetí místo ovládla Klára Ticháčková nad Zuzanou Drábkovou 6:3.

S Kyselová T. Drábková Ema Karlovský Š. Kracík Matěj Tegelová T. Řehořek Jan Pořadí
Kyselová Tereza T 6:2 6:4 7:6 6:3 4:6 2.
Drábková Ema 2:6 A 4:6 2:6 7:6 1:6 5.
Karlovský Šimon 4:6 6:4 R 5:7 6:2 1:6 3.
Kracík Matěj 6:7 6:2 7:5 Š 7:5 6:3 1.
Tegelová Tereza 3:6 6:7 2:6 5:7 Í 1:6 6.
Vlažná Eliška 3:6 1:6 6:3 2018 3.

Semifinále: Š. Kracík – K. Ticháčková 6:1, M. Šulc – Z. Drábková 6:1; finále: M. Šulc – Š. Kracík 6:4; o 3. místo: K. Ticháčková – Z. Drábková 6:3; o 5. místo: H. Ježková – Vlažná 6:1 a o 7. místo: I. Ježková – Kraus 7:5.

Účastníci poslední smeče mládeže 2018 – zleva Tereza Kyselová, Ema Drábková, Klára Ticháčková, Eliška Vlažná, Tereza Tegelová, Matěj Kracík, Šimon Karlovský, Jan Řehořek, Štěpán Kracík, Marek Šulc, Jakub Kraus, Hana Ježková, Ivana Ježková a Zuzana Drábková.

Tři nejlepší v kategorii starších – stříbrná Tereza Kyselová, vítěz Matěj Kracík a bronzový Jan Řehořek.

Kategorie babytenis – zleva stříbrný Štěpán Kracík, vítěz Marek Šulc a bronzová Klára Ticháčková.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Poslední smeč a jeho autorem je Jan Blažek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.