Turnaj dorostenců ovládl domácí Jan Šmidrkal

Tenis Nová Paka – ve dnech 23. – 24. srpna se v Nové Pace uskutečnil turnaj dorostenců za účasti
14 mladých hráčů. Klání výsledkově ovládl domácí reprezentant Jan Šmidrkal, který získal tituly
ve dvouhře i čtyřhře.
Finalisté Michal Slavík a Jan Šmidrkal (vítěz))
Zleva: Michal Slavík a Jan Šmidrkal

Při měření jednotlivců mu zdatně konkurovali Jan Blažek i finálový protivník
Michal Slavík, kteří v dramatických zápasech podlehli až v koncovce rozhodujícího setu. Třetí místo
získal Radomír Machek, který mile překvapil svou takticky vyzrálou a pestrou hrou. Soutěž deblů
získali Šmidrkal s Jakubem Kučerou po vítězství v souboji dvou nejvýše nasazených párů nad dvojicí
Michal Slavík – Blažek. Třetí místa získaly dvojice Dominik Slavík – Tomáš Zima a Vladimír Machek –
Filip Klejch. Výsledky – dvouhra semifinále: Šmidrkal (Tenis Nová Paka) – Blažek (TC Dvůr Králové)
6:4, 1:6, 6:4; Michal Slavík (TK Tanvald) – Radomír Machek (TJ Lázně Bělohrad) 4:6, 6:3, 6:0; finále:
Šmidrkal – Michal Slavík 7:6 (4), 1:6, 6:4. Čtyřhra semifinále: Michal Slavík/ Blažek – Dominik Slavík
(TK Tanvald)/ Tomáš Zima (LTC Mladá Boleslav) 6:3, 7:6 (4); Šmidrkal/ Jakub Kučera (VČE Hradec
Králové) – Vladimír Machek/ Filip Klejch (oba TJ Lázně Bělohrad) 6:3, 6:0; finále: Šmidrkal/ Kučera –
Michal Slavík/ Blažek 6:4, 6:4.
Příspěvek byl publikován v rubrice Turnaje a jeho autorem je Jan Blažek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.