Úspěchy mládežnických družstev

Během jarních měsíců proběhly krajské soutěže družstev.
Našim dospělým se nedařilo tak, jak bychom si přáli. Družstvo A dosáhlo pouze jedné výhry a po dvou těsných porážkách 4-5 sestoupilo z KH přebor dospělých.

Družstvo bylo oslabeno  o Milana Stránského( zranění) a MUDr. Ivanu Jeřábkovou-Peštovou (mateřské povinnosti). Základem družstva  se tak  stali   dorostenci- Jakub Krause,Aleš Řehák,Jan Šmidrkal,Kristýna Voráčková a starší žákyně Michaela Grundová. Oporami z řad dospělých hráčů byli- Martin Erban, Ladislav Janata,Pavel Krause a v závěru Milan Stránský .

Družstvo dospělých B bylo v soutěži  KH 2.třída A dospělých  úspěšnější a skončilo na 3.místě. Za družstvo nastupovali tito hráči: Holda Petr,Janata Ladislav,Janata Ondřej, Hakl Jakub, Šmidrkal Jan, Šec Jan, Stuchlík Jiří, Matouš Patrik, Hepová Desireé, Krausová Petra, Janatová Hana a Janatová Tereza.

Úspěchem skončila všechna mládežnická družstva. Starší žáci obsadili 3.místo za družstvy LTC Pardubice a Tenis- centrum H.K..Oporami družstva byli:Kodeš Jan, Šec Štěpán a Tereza Janatová, hosté Rajs Jan, Malý Patrik a Veronika Buřičová.

Družstvo dorostu A obsadilo rovněž výborné 3.místo za LTC Pardubice, VČE Kradec Králové. Nutno zdůraznit, že tato družstva mají jednak širokou základnu a stahují hráče na hostování z okolních oddílů. Za naše družstvo nastoupili: Jakub Krause, Aleš Řehák, Jan Šmidrkal, Patrik Matouš, Janata Ondřej, Kristýna Voráčková, Michaela Gruntová a Tereza Janatová.

Úspěšné bylo i B družstvo dorostu, které svoji soutěž vyhrálo a postoupilo do vyšší soutěže.

Možno říci, že se na výsledcích projevila  úspěšná dlouholetá práce s naší mládeží.

Na snímku základ  družstva dorostu B,které zvítězilo v soutěži  KH 1.třída dorostu a postoupilo (zleva Stuchlík, Hakl, Šec, Janatová, Kodeš, Krausová)

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.