Výhry béčka dospělých a mladšího žactva

V sobotu 21. května měla na programu své zápasy i družstva dospělých B a staršího žactva. Dospělí měli průběžnou bilanci dvou porážek a ve třetím kole Královéhradecké krajské soutěže I. třídy A je v okresním derby čekal těžký soupeř v podobě vedoucího týmu soutěže TJ Lázní Bělohradu B. Předzápasové prognózy, které nedávaly velké šance ženám, se potvrdily. Petry Krausová a Kracíková nestačily na soupeřky a zároveň sestry Jaroslavu Záveskou a Vladimíru Machkovou, což přineslo tři body domácím. Naopak souboje mužů byly v režii novopackých. Štěpán Šec porazil Libora Kindla 6:3 a 6:2, Martin Erban Filipa Klejcha 6:4 a 6:0, Milan Stránský Martina Matouše 6:1 a 6:3 a Pavel Krause Tomáše Lejdara 6:2 a 6:3. Před mužskými čtyřhrami tak stačil hostům k výhře jeden bod, o který se zasloužila dvojice Erban – Šec po vítězství nad dvojicí Kindl – Matouš 6:3 a 7:5. Poslední bod pak získali domácí Tomáš Pelikán s Klejchem, kteří porazili Stránského s Krausem 6:1, 2:6 a 6:4. Celkově TJ Lázně Bělohrad B – Tenis Nová Paka B 4:5. Příští sobotu čeká družstvo domácí utkání proti TC Dvůr Králové nad Labem B.

Starší žactvo čekal rovněž v sobotu výjezd do Dolní Branné, kde se v rámci Královéhradecké krajské soutěže I. třídy utkalo s vedoucím týmem soutěže Spartakem Vrchlabí. Zápas proběhl v jednoznačné režii domácích, čestné body při porážce 2:7 získaly pro Novou Paku Martina Ticháčková a Nikola Tužová s Ticháčkovou. Příští sobotu sehraje družstvo domácí zápas proti LTC Nový Bydžov.

V neděli pak sehrálo svůj zápas rovněž mladší žactvo, které přivítalo TK Turnov. Nejmladší tenisté byli opět úspěšní, když se o druhou výhru v poměru 7:2 zasloužili Ludvík Lejdar, Štěpán Mühl, Lucie Bermannová, Šimon Karlovský, Adam Bajer a čtyřhry Bermannová – Tereza Kyselová a Lejdar Mühl. Škoda je porážky Karlovského s Bajerem, kteří svým soupeřům podlehli až v závěrečném super tiebreaku. V příštím kole budou hráči čelit TK Dynamu Hradec Králové na kurtech soupeře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.