Áčko nemělo s oslabeným Žamberkem slitování

3. zápas v týdnu sehrálo Áčko, když se vydalo na dalekou štreku do Žamberka. Tento velice obtížný protivník ovšem  postrádal oba vynikající bratry Kaletovy, což znamenalo výrazné posílení novopackých nadějí na úspěch. Deštěm ovlivněný zápas začal Lukáš Jebavý proti Radku Neugebauerovi a hned tento zápas nabídl veliký obrat. Lukáš dokázal otočit první set ze stavu 2:5 a 3:5 a 15:40 a po zlepšené hře se radoval z výhry 7:6 a 6:2. Na kurtu číslo jedna se zápasem protrápil Patrik Matouš, který, alespoň podle svých slov, „konečně prohrál, když do zápasu nedal všechno„. Patrik překvapivě nestačil na Jaromíra Malého v poměru 6:4, 3:6 a 4:6. Krásný zápas, leč s nešťastným koncem, sehrála Veronika Buřičová, která podlehla domácí šikovné Kvapilové 2:6 a 6:7. To naše druhá dívka, Tereza Budilová, již nemusí nikomu dokazovat, že tenis hraje na vysoké úrovni, z čehož vyplýval další jasný výsledek dvakrát 6:1. Jediný doposud neporažený muž packého výběru Jakub Krause opět nezklamal, poradil si jasným výsledkem (6:2, 6:1) s Petrem Opletalem. První divizní výhru si připsal i Honza Šmidrkal, který přesvědčivě přehrál domácího Škorpíka dvakrát 6:2. Po dvouhrách tedy 4:2, nicméně ve čtyřhrách již hosté jasně dominovali, nejprve packá děvčata smetla ta domácí 6:2 a 6:2, na 6:2 (zápasových) zvyšovali Matouš s Jebavým, když skórem 6:3 a 7:6 (obrat z 0:5!! ve druhém setu) přetlačili Neugebauera a Malého. Poslední hřebíček do rakve domácích zatloukl tandem Krause-Šmidrkal, porazivše Opletala se Škorpíkem 6:3 a 7:5. Utkání se dohrávalo v silném dešti, kde již byla každá výměna bojem spíše sama se sebou. Nicméně Pačáci opět dokázali přesvědčivě vyhrát a všechno zatím směřuje dle plánu ke Grand finále s Moravskou Třebovou.