Výborný vstup našich hráčů a hráček do sezóny

Tenis Nová Paka – Výborných výsledků dosáhli reprezentanti klubu na meziokresních přeborech jednotlivců ve věkových kategoriích dorostu a dospělých. Soutěž dorostenců, která se konala v Hořicích, ovládl svými tituly ve dvouhře i čtyřhře Patrik Matouš, který ve finále dvouhry porazil svého deblového spoluhráče Miroslava Loudu z TK Východočeská sportovní ve třech sadách. Jan Šmidrkal obsadil ve dvouhře třetí místo, stejnou pozici vybojovali společně se Štěpánem Šecem i ve čtyřhře.

  Turnaj dorostenek v Novém Bydžově vyhrála Andrea Havlínová z TK Tenis-centrum Hradec Králové, naše reprezentantky Kristýna Voráčková (hostuje z Tenis Centrum Nová Paka) a Tereza Janatová zůstaly těsně před branami finále a obsadily shodně třetí místo.

Vše si obě hráčky vynahradily v kategorii dospělých, když si na dvorcích stejného klubu podmanily soutěž čtyřher a Tereza Janatová se navíc stala meziokresní přebornicí Královehradeckého kraje jednotlivců po finálové výhře nad Andreou Havlínovou.

Muži měli své měření sil v Turnově a Patrik Matouš získal cenné druhé místo po dramatickém třísetovém finále proti Petru Makrlíkovi z TK Východočeské sportovní. Společně s Alešem Řehákem se rovněž stali vítězi soutěže čtyřher.

Příspěvek byl publikován v rubrice Turnaje a jeho autorem je Jan Blažek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.