Úspěchy Terezy Janatové na oblastním přeboru

Tenis Nová Paka – vynikajících výsledků dosáhla na oblastních přeborech jednotlivců Východočeské oblasti Tereza Janatová. Nejprve v kategorii dorostenek, která se konala na kurtech LTC Pardubice ve dnech 22. – 24. května 2010, obsadila třetí místo ve dvouhře, když v semifinále podlehla pozdější vítězce Gabriele Tilkeridisové z TK Pernštýn 1897 Pardubice. V zápase o bronzovou pozici Tereza porazila Moniku Šťovíčkovou z pořádajícího klubu po dramatické třísetové bitvě. Druhé místo ve dvouhře obsadila Tereza Linhartová z TK Ústí nad Orlicí, oblastními přebornicemi ve čtyřhře se staly Štovíčková s Linhartovou.

Ještě lépe se Tereze dařilo mezi ženami, jejichž klání se uskutečnilo Ve Vysokém Mýtě ve dnech 12. – 14. června 2010. Ve dvouhře obsadila třetí místo, když se i zde musela sklonit před celkovou vítězkou – Lenkou Janošíkovou z TC Chrudim. Druhé místo obsadila Lucie Makrlíková z TC Hořice, dělenou třetí příčku získala Nikola Ondráčková z TC Profistav Litomyšl. V soutěži párů skončily Janatová s Ondráčkovou na bronzovém stupínku. Vítězkami se staly Janošíková s Karolínou Novotnou (LTC Pardubice) po vítězství nad dvojící Linhartová – Šťovíčková.

 hráčka Tereza Janatová

Příspěvek byl publikován v rubrice Turnaje a jeho autorem je Jan Blažek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.