Odešel Antonín Novotný

Se zármutkem v srdci oznamujeme, že nás ve věku nedožitých 95 let navždy opustil náš dlouholetý člen pan Antonín Novotný. Toník patřil k posledním tenistům – gentlemanům, vždy oděný do bílé košile a dlouhých kalhot, vyzbrojen nejen nadšením pro tenisovou hru, rovněž i vybraným vystupováním. Kromě základů bílého sportu, které poskytoval elévům několika generací, se taktéž věnoval vyplétání raket pro všechny druhy sportů. A ačkoliv mu prošly rukama tisíce zejména tenisových raket, o všech si vedl pečlivé záznamy a nezdráhal se s vyplétáním experimentovat. Pan Novotný byl rovněž dlouholetým členem výboru, kde odvedl nekonečné hodiny poctivé práce. A když Toníkovi přibývající léta a nemocné srdíčko zabránily v pokračování aktivního tenisu, nepřestával být moderním člověkem. Neustále se zajímal o aktivní dění a nebál se ani technických vymožeností, jakými byly počítače a internet. Novopackému tenisu bude pan Novotný moc chybět. Čest jeho památce.

Poslední rozloučení s panem Antonínem Novotným se koná dne 2. července 2010 v 11:00 hod. ve smuteční obřadní síni v Nové Pace.

Příspěvek byl publikován v rubrice Různé a jeho autorem je Jan Blažek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.