37:60

405:483

6

Reprezentovali: Ondřej Janata, Jiří Stuchlík, Jan Šmidrkal, Milan Stránský, Petr Holda, Ladislav Janata, Štěpán Šec, Jan Ticháček, Tereza Janatová, Hana Janatová a Veronika Buřičová (hostující z TK Neridé). Kapitány byli MVDr. Petr Holda a Jiří Stuchlík.

V soutěžích seniorů se zúčastnila 2 družstva v kategorii nad 40 let a 1 družstvo v kategorii nad 55 let.

2) Výsledky jednotlivců

Tereza Janatová 147. na celostátním žebříčku žen, 8. ve VČ kraji; 75. na celostátním žebříčku dorostenek, 4. ve VČ kraji; Meziokresní přebornice žen KH kraje ve dvouhře a ve čtyřhře, 3. místo na oblastních přeborech žen VČ kraje ve dvouhře a ve čtyřhře, 6 vítězství v kategorii dorostenek. Patrik Matouš 57. na celostátním žebříčku dorostenců, 3. ve VČ kraji; finalista Meziokresního přeboru mužů ve dvouhře a meziokresní přeborník KH kraje ve čtyřhře mužů, 7 vítězství na turnajích dorostenců. Jan Šmidrkal 128. na celostátním žebříčku dorostenců, 9. ve VČ kraji; 5 vítězství na turnajích dorostenců. Aleš Řehák meziokresní přeborník KH kraje ve čtyřhře mužů, vítěz čtyřhry turnaje mužů „O novopacký dort“. Jakub Krause 2 vítězství na turnajích mužů, vítěz čtyřhry turnaje mužů „O novopacký dort“.

3 Stav členské základny)

Oddíl měl v roce 2010 135 členů, z toho 65 mužů, 7 dorostenců, 16 žáků, 25 žen, 5 dorostenek a 17 žákyň.

• Stuchlík Alois – člen

V roce 2010 se oddíl zaměřil na vybudování plynové přípojky, což se podařilo v listopadu. K realizaci akce významnou měrou přispělo finanční dotací Město Nová Paka. Klub rovněž uspořádal tradiční klání mužů „O novopacký dort“ a po 30 letech se dočkal domácího vítěze, když titul ve čtyřhře získali Jakub Krause a Aleš Řehák.

Významné životní jubileum oslavili paní Věra Machková (65), Josef Dlabola, Mgr. Eva Neveklová (Maťátková) a Marie Suchardová (všichni 60), Ing. Josef Duben (55) a Mgr. Ladislav Janata (50). Navždy nás ve věku nedožitých 95 let opustil druhý nejstarší člen a dlouholetý člen výboru Antonín Novotný.

Příspěvek byl publikován v rubrice Různé a jeho autorem je Jan Blažek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.