Přebor v režii novopackých tenistů

Meziokresní přebor Královehradeckého kraje mužů, který se konal ve dnech 27. – 29. dubna na dvorcích LTC Nový Bydžov, přinesl oba tituly reprezentantům Tenisu Nová Paka. Roli nejvýše nasazeného hráče potvrdil Lukáš Jebavý, který na cestě za titulem zvládl i tři třísetové bitvy. V 1. kole zvítězil nad domácím Liborem Hejčlem 6:2, 6:4, ve 2. kole udolal Ondřeje Suchánka (Tenis Centrum DTJ Hradec Králové) 6:1, 2:6, 7:6, ve čtvrtfinále porazil Patrika Malého (Tennis Club Dvůr Králové) 6:1, 6:2, v semifinále Michala Vágnera (rovněž TC DK) 5:7, 6:3 a 6:4 a ve finále Jiřího Kopáčka (Tenis Centrum DTJ Hradec Králové) 7:5, 2:6 a 6:4. Druhý reprezentant klubu Patrik Matouš si postupně poradil s Janem Ducháčem, Martinem Osladilem (oba Tenis Centrum DTJ Hradec Králové) 6:0, 3:6, 6:3, s domácím René Hanusem 6:4, 6:3, načež po semifinálové porážce s Kopáčkem 3:6, 5:7 obsadil 3. místo. Novopačtí hráči ovládli i soutěž čtyřher, když ve finále zvítězili nad párem Suchánek-Kopáček 6:2, 7:6.

Příspěvek byl publikován v rubrice Turnaje a jeho autorem je Jan Blažek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.