Poslední smeč mládeže ovládli Ivana Ježková a Vadim Voltr

O den později, v neděli 26. září 2021 od 9:00, měla na programu svou Poslední smeč i mládež. Celkem sedmnáct mladých tenistů bylo rozděleno do dvou výkonnostních kategorií na mladší a starší. Mladší hráli ve dvou skupinách po šesti účastnících systémem každý s každým na jeden set, poté následovaly zápasy na jeden vyhraný supertiebreak o konečné umístění. Starší absolvovali pětičlennou skupinu, kde systém každý s každým na jeden set určil celkového vítěze. Soutěž mladších tenistů ovládla Ivana Ježková po finálové výhře nad Štěpánem Kracíkem, třetí skončil Marek Šulc. Mezi staršími zvítězil Vadim Voltr před Matějem Kracíkem a Viktorem Čechotovským. Nejlepší hráči obdrželi pěkné ceny a účastníci turnaje a jejich rodiče a trenéři Hanka a Láďa Janatovi, kterým za organizaci patří velký dík, si pochutnali na grilovaných pochutinách od pana Geršla. Výsledky – semifinále mladších: Ježková I. – Šulc M. 10:8, Kracík Š. – Dlabola P. ml. 12:10; o třetí místo: Šulc M. – Dlabola P. ml. 10:8; finále: Ježková I. – Kracík Š. 10:8.

Nejlepší hráči turnaje – zleva Petr Dlabola ml., Vadim Voltr, Viktor Čechotovský, Matěj Kracík, Štěpán Kracík, Marek Šulc a Ivana Ježková.

Účastníci Poslední smeče mládeže 2021 s trenéry Hankou a Láďou Janatovými.

Příspěvek byl publikován v rubrice Různé a jeho autorem je Jan Blažek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.