Výročí 80ti let tenisu v Nové Pace

Je tomu již 80 let, co se začala psát historie tenisu v Nové Pace. Ano, již 80 let uplynulo od založení 1. tenisového klubu v Nové Pace a to se nejedná o samotné počátky, protože kořeny tenisu sahají až před začátek 1. světové války.

Vedení klubu se proto rozhodlo uspořádat setkání všech příznivců tohoto sportu, které se bude konat 4.10.2008 a to od 900 na kurtech oddílu Tenis Nová Paka. Pokud máte alespoňtrochu času, tak neváhejte a přijďte zavzpomínat a pobavit se v okruhu tenistů všech věkových kategorií.

 


 

OFICIÁLNÍ POZVÁNKA:

Vážená paní, vážený pane,

v souvislosti s 80. výročím vzniku prvního tenisového klubu v Nové Pace si Vás tímto dovoluji srdečně pozvat na setkání bývalých členů a hráčů, které se koná dne 4. října 2008 na kurtech u Skautského domu, adresa F. M. Hilmara 1658, Nová Paka.

Program:
9:00 hod.        Zahájení
9:30 hod.        Tenisový turnaj pro zájemce
od 15:00 hod.        Posezení s občerstvením
???            Závěr

Pro úspěšné organizační zajištění celé akce Vás žádám o potvrzení účasti na telefonu 493722131, 724577559 nebo elektronickou poštou na adresu tenisnpaka@centrum.cz. Zároveň Vás prosím, zda byste s sebou mohl(a) vzít předměty (fotografie, dokumenty atd.), které se vztahují k historii tenisu v Nové Pace.

S pozdravem

Martin ERBAN v. r.
předseda
 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Různé a jeho autorem je Jan Blažek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.