Dvě výhry mladšího žactva

Radost svými výkony a výsledky zatím přináší omladina klubu Tenis Nová Paka. Po loňské premiérové sezóně, kdy na výhru čekali marně, uspěli mladí hráči v obou úvodních kolech Královéhradecké krajské soutěže A. Nejprve zvítězili v Trutnově nad místní rezervou 6:3, když bodovali David Buřič, Jakub Vondrák, Štěpán Mühl, Šimon Karlovský a páry Buřič – Vondrák a Mühl – Karlovský. Minulou neděli pak v domácím prostředí deklasovali Tennis Dvůr Králové C 8:1. Body získali David Buřič, Štěpán Píro, Nikola Tužová, Jakub Vondrák, Šimon Karlovský a čtyřhry Tužová – Martina Ticháčková, Buřič – Karlovský a Štěpán Mühl – Petr Fojt. V dalším kole čeká tým konfrontace se zatím neporaženým LTC Nový Bydžov.

Naopak na výhru dosud čeká tým dospělých „B“. V obou kolech se projevily absence hráčů buď ze zdravotních důvodů nebo kvůli potřebě doplnit první tým dospělých ve Východočeské divizi. V úvodním kole nestačilo družstvo v okresním derby na TC Jičín po výsledku 2:7, když bodovali Martin Erban a Milan Stránský. Ve druhém vystoupení pak hráče čekal jeden z favoritů soutěže – Tennis club Dvůr Králové B. Výsledek 2:7 svými body zajistili Milan Stránský a Petra Krausová. Škoda je třísetových proher Štěpána Šece a Pavla Krauseho. Za čtrnáct dní se družstvo utká v domácím prostředí s dosud neporaženým TK Turnov.

Tuto sobotu 16. května se na kurtech u Skautského domu uskuteční dohrávka 2. kola Východočeské krajské soutěže 2. třídy A dospělých mezi Tenis Nová Paka C a TJ Lázně Bělohrad C. Stav utkání, které přerušil opakovaně déšť, je zatím 2:2.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.