Zemřel Zdeněk Dlouhý

S hlubokým zármutkem v srdcích oznamujeme, že nás dne 17. května 2015 navždy opustil dlouholetý člen klubu pan Zdeněk Dlouhý.

Jakkoliv nehrál tenis nikdy na závodní úrovni, byl dobrou duší našeho klubu. Málokdo asi tuší, že když si po lítém tenisovém boji sedne na terasu a čeká na západ slunce, sedí na lavici u stolu, které před lety vyrobil pan Dlouhý. Stejně tak mu vděčíme za květinovou výzdobu, jíž po dlouhá léta zkrášloval tenisový areál. A když bylo třeba něco opravit, mohli jsme kdykoliv požádat pana Dlouhého o pomoc a on se vždy snažil vyhovět.

Na kurty přivedl své dcery Jitku a Janu, i když si nejsem zcela jist, zda to nebylo opačně a Jitka nepřivedla na tenis svého tatínka. Za náš klub hrála závodně tenis Jitka. Rád vzpomínám na cesty na mistrovská utkání různých mládežnických kategorií, kam s námi pan Dlouhý ochotně jezdil. Vždycky byla díky němu pohoda. Úsměv, optimismus a dobrá nálada ho nikdy neopouštěly.

Poslední roky už pan Dlouhý tenis hrát nemohl. Nedovolovalo mu to nemocné srdíčko, které ho, bohužel, zradilo i minulý týden. Poslední rozloučení s panem Zdeňkem Dlouhým se konalo v pondělí 25. května 2015 v 11:00 v Kapličce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Různé a jeho autorem je Jan Blažek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.