Čtyřhru ovládli Jebavý s Krausem

Soutěž čtyřher v rámci turnaje O novopacký dort si podmanila domácí dvojice Lukáš Jebavý – Jakub Krause. Nejvýše nasazený pár turnaje splnil roli favorita, byť finálový zápas proti dvojici Patrik Matouš (Tenis Nová Paka) a Lukáš Gernat (TK Mnichovo Hradiště) nabídl dramatickou podívanou do úplného závěru a vítěze určil až supertiebreak. Odměnou vítězů byly opět po roční přestávce tradiční výborné domácí dorty od paní Peštové. Třetí místa obsadily dvojice Jiří Bartoš (Tenis Nová Paka) – David Kafuněk (LOB Slovan Bohnice) a bělohradská dvojčata Radomír a Vladimír Machkovi. Výsledky – semifinále: Jebavý/Krause – Bartoš/Kafuněk 6:2, 6:4, Matouš/Gernat- Radomír a Vladimír Machkovi 6:3, 6:3; finále: Jebavý/Krause – Matouš/Gernat 6:4, 4:6 a 10:6.
Příspěvek byl publikován v rubrice Různé a jeho autorem je Jan Blažek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.